Mesleğin için bir sözde sen söyle 2021

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı iyagaddd.jpg

Derneğimiz tarafından 2016 yılında bir çok okul ve eğitm kurumlarında başlattığı ”MESLEĞİN İÇİNDE BİR SÖZ SEN SÖYLE” projesi kapsamında eğitim protokolü bulunduğumuz Velibaba Çok Programlı Anadolu Meslek ve Teknik Lisise öğrencileri 23 Mart tarihinde buluşuyoruz.

Açıklama yok.

Etkinlik hakkında İyagad Başkanı Mehtap Eren ”Derneğimizin kuruluş amacı olan eğitim odaklı projelere her zaman katkımız ve destğimiz tam olmuştur.Rafların arasında kalmış projeler değil her zaman kendini yenileyen projelerimiz ile eğitime desteğimiz tam olmuştur.Derneğimiz 2016 yılı itibari başlatmış olduğu ”MESLEĞİN İÇİN BİR SÖZDE SEN SÖYLE ” projemizi her zaman yenileyerek gümüze kadar taşıdık bu ilkemizi yenileme adına ilk başlarda söyleyişi ve panel ile başlayan başlayan projemize günler içerisinde Workshoplar ile devam ettik.Şimdi projemize yenilik katmak amacı ile eğitim protokolümüzün bulunduğu Velibaba Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde katılımcı değerli şeflerimizle 3 ana dalda konusunda uzmanlaşmış şeflerimizle birlikte öğrencilerimizle buluşmaya hazırlanıyoruz.”Dedi.

Etkinlik kapsamında katılımcı şeflerin sunum tekniklerini ve becerileri öğrenciler gün içerisinde panel,soru cevap şeklindeki söyleyişi ve Workshoplar ile devam etmesi planlanıyor.

Açıklama yok.

Etkinlikte Tenzile Telli öğrencilere Osmanlı Saray Mutfağı kültürünü tanıtma ve uygulamalı olarak öğrencilere eğitim verecektir.

Açıklama yok.

Etkinlikte Şef Özer Bingöl öğrencilere Deniz ürünleri ve Et pişirme teknikleri ile uygulamalı olarak öğrencilere eğitim verecektir.

Açıklama yok.

Etkinlikte Pasta ve Çiçek Eğitmeni Ayşe Aydoğan öğrencilere Pasta katlandırma ve sıvama tekniklerini uygulamalı olarak öğrencilere eğitim verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir