Başkanımız Mehtap Eren 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile mesaj yayınladı

Derneğimizin Kadın Kolları Başkanlığı tarafından organizasyonu yapılacak olan ”MUTFAKTA KADIN VAR” Projemizin devamı olarak dernek üyelerimizle birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar gününde ağırlıklı olarak çalışanlarının kadınlardan oluşan Treda Hızlı Tüketim Ürünleri firmasında iş hayatını sürdüren bayanlarla buluşarak bir gün değil her günlerinin özel olduğunu hissettirmek adına bir arada bulunacağız.

Açıklama yok.

İYAGAD İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Mehtap Eren 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bayan meslektaşlarımız ve tüm bayanlar için bir mesaj yayınladı;
Başkan Eren mesajında ”8 Mart Dünya kadınlar günümü sizce ? Sadece 2020 yılında öldürülen KADIN ! sayısı 300 olarak geçti kayıtlara Sadece iki ay da 76 KADIN ! (Kadının yazgısı ölüm olmamalı)
*Kadının katili sevgilisi
*Kadının katili eşi
*Kadının katili bir ömür yurt yuva kurmak istediği kişi
*Kadının katili çocuklarının babası
*Kadının katili ona ömrünü adadığı kişi.


Bir kadın ne yaptı sizlere bir yuva kurmanıza vesile Bir evlat sahibi olmanıza vesile Sizin sorumluluklarınızı üstlenmeye hazır nazır Bir ömür yuvası na kendini adayan kişi KADIN

Açıklama yok.

Baba evinden çıktığı gün bir ömür hayatını size adayan kişidir KADIN Hadisi şerif : (Sizin en hayırlınız kadınlarına hayırlı olan iyi davrananınızdır ) (Kadınlar erkeğin diğer yarısıdır ) ( Kadınlarımızın haklarını yerine getirme hususunda ALLAH tan korkunuz) Buyuruyor hadisi şerifler . Bir kadını severken aşkım derken eşim olurmusun derken onu taşıyamayacaksan olma sen sevgili ! olma sen eş ! olma sen Baba ! Yasalara Rağmen öldürülüyorsa KADIN sorun yasalarda değil kafalarda. Kurşunlanan, Bıçaklanan, işkence edilen, şiddet gören, hırpalanan, dövülen,sövulen KADIN olmamalı ! (Kadının yazgısı ölüm olmamalı)

Dünyadaki herşey kadının eseridir) Mustafa Kemal Atatürk Kadınlar bu dünyadaki tek mutluluk sebebidir.
Emekcidir KADIN fedakardır KADIN Annedir KADIN şefkatlidir KADIN (Dünyaya bak ve gülümse sen olmasan benim için hayat olmazdı) Denen kişidir KADIN . KADIN ların özgür olabildiği KADIN a saygının olduğu bir yıl değil bir ömür olmasını diliyorum . Tüm dünya kadınları 8 Mart Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun . Bir gün değil her gün hepinizin olsun Adil ce bir yaşam olsun . Ne kadının ne de bir canlının şiddet görmediği bir yaşam olsun .


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir