İyagad Mengende

 Bu yıl Bolu Mengen’de 31.duzenlenen Mengen aşçılık ve turizm festivaline dernek olarak katılmış ve birkez daha başarı elde ederek haklı bir gururla geri dönmüş bulunmaktayız. Festivalde emeği geçen belediye federasyon dernek kurum ve kuruluslara ayrı ayrı derneğimiz adına teşekkür ederim.
Festival yarışmalar etkinlikler bir boy gösterisi bir rekabet ortamı değil aşçılık meslegimizi güçlendirmek birlik beraberligimizi daim etmektir bu sebepten dolayı festivale katılan tüm sivil toplum örgütlerine cani gönülden teşekkür ederim.

Değerli IYAGAD ailesi mensupları derneğimiz 31.Mengen ulusal yemek yarışmasında 6 ayrı kategoride 2 altın 2 gümüş 2 bronz madalya almaya hat kazanan Derneğimizin kadın kolları yonetimine ve üyelerine şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Yönetim Kurulumuzun her daim yanlarında olacağını belirtir tekrardan dernegimize yasattiklari gurur için teşekkür ederim. Etkinlikte derneğimizi en şekilde temsil eden yönetim kurulu arkadaslarima gelmek isteyip gelemeyen herkesede teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir